V DOBĚ KORONAVIRU - FKS : CHLEBOVICE 2:3 (1:2)

Branky:          4. Konkol                0:1
                    15. Pavlas                  0:2
                    40. Musálek (Pešek)  1:2
                    60. Heryán                1:3
                    86. Végh ( sam.akce)2:3
Rozhodčí: Rapouch ( Kemo) – 12.4. 2020 oslavil 80.let !!!!!!!!! a byl rychlejší než někteří hráči !!
Diváci : 30

1.poločas : Kocián -   Szalbot, Musil, Velička, Michna - Matula, Musálek, Pešek, Míček  – Petržela, Říha
2.poločas : Kocián – Hradil, Musil, Velička, Michna – Kolář, Matula, Musálek, Míček – Végh, Kroščen  - ve druhém poločase už střídáno hokejově, celé utkání odehrál jen Kocián a Musálek

Z plánované sestavy ….  vypadli těsně před utkáním Krpec, Kocich, Végh a ještě k tomu chyběli z předpokládaného kádru pro sezónu 2020/21 tito hráči : Vavříček, Smetana ( čerstvý otec dcery Nikol narozena 1.6.2020 – gratulujeme), Jukl, Sluštík, Burda, Malý, Jurek, Mudra, Kautský, Vandas, Strakoš, Trčka, Kaulinec, Quitt  a dlouhodobě zraněný Vlček. Přes tyto ztráty jsme měli utkání zvládnout, jenomže tragická koncovka, (snad 15 vyložených šancí) a výtečný výkon brankáře Chlebovic Rapoucha ml. a konečný výsledek je tak 2:3 ve prospěch Krále a spol.
               O dalších zápasech v koronavirové pauze se rozhodne na sobotní brigádě .... a ukončení sezóny 2019/20 ve které jsme skončili na sedmém místě v1.B.třídě .....
Martin Blahuta : „To se jen tak nevidí, vstřelit dva góly z 15 možných. V plánu byl Č.Těšín, to by asi byl výkon zodpovědnější a kvalitnější. Smekám klobouk před hlavním rozhodčím - Kemo gratulace k 80 tinám. O to více mě večer zasáhla zpráva o umrtí Laca Simana ...., velkého fanouška fotbalu, dlouholetého hlavního pořadatele nejen v Lískovci, ale i ve Stovkách. Nejednou navštívil i náš areál ...., Laco budeš na všech fotbalech chybět!“

ČLÁNKY V KORONAVIRU .... FOTOGALERIE Z KORONAVIRU ....