Branky:        1,4,10,14,36,38   hosté        0:6
Rozhodčí: Boráň
Diváci : 28

Kocián -   Třeštík, Jukl, Sluštík, Hradil - Velička, Krpec, Szalbot – Petržela, Říha,  Kaulinec
Střídali : Quitt, Végh

Už třetí utkání v koronavirové pauze .... sehráli hráči FKS, tentokrát jsme na tréninkovém hřišti přivítali celek 1.A. třídy S.Město. Ti zkoušeli pro novou sezónu možné posily, my naopak hráli s hráči, kteří dorazili včas. Ve 14.minutě, to už bylo 0:4, v 15 minutě na hřiště přispěchali opozdilci Végh s Quittem  a hra se přece jen vyrovnala. I tak jsme ve 36. a 38. minutě inkasovali,ale Kaulinec snížil s poločasovým hvizdem na 1:6.
                 Do druhého poločasu už nenastoupil hokejista Sluštík a zraněný kapitán Jukl po 8 minutách taky opustil hřiště a tak jsme utkání dohrávali v upraveném složení Kocián – Szalbot, Végh, Velička,Krpec, Třeštík – Petržela, Quitt, Hradil, Říha – Kaulinec. Po brankách Petržely (47.minuta) a Kaulince (55.minuta) jsme druhé dějství zápasu vyhráli 2:0 a nebýt totálně zpackaného úvodu, byl by celkový výsledek 3:6 určitě příznivější!
Martin Blahuta : „Do utkání jsme vstoupili po patnáctiminutové přípravě i s rozcvičením a to se už po třiceti sekundách projevilo inkasovanou brankou. Ale já budu z tohoto utkání brát jenom pozitivní věci, a ty jsou tři krásné branky, nadějné výkony Szalbota a Petržely z dorostu, ( od sezóny 2020/21 budeme mít asi jen jeden dorost v KS) a zodpovědný výkon celého týmu  ve 2.poločase. Pokusím se motivovat zbytek kádru k červnové přípravě kvalitními soupeři, v jednání je Č.Těšín (KP) a jedna možná lahůdka i pro fanoušky. Červnová příprava bude pokračovat až do 19.6. a po volnu se opět sejdeme na letní připravu se začátkem 10.7.“