VÁCLAVOVICE : PALKOVICE 1:1 ( 0:0 )

20.02.2016 13:02

SOBOTA 20.2. 10:00 UMĚLKA FRÝDLANT

VÁCLAVOVICE : PALKOVICE 1:1 ( 0:0 )

Branky :            87. Galásek     0:1

                        88 .z penalty   1:1

 

1.poločas : Smolík - Farský,R.Merta,Magera,Honěk - R.Skurka ( 25.Galásek ),Burda, Huška ( 30.T.Vyvial ), Andrle - Habrnal, Poledník ( 20.J.Merta )

2.poločas : Smolík - Galásek,R.Merta,J.Merta,Honěk ( 65.Farský ) - T.Vyvial,Magera,Burda ( 80.Honěk ),R.Skurka - Poledník ( 65.Habrnal ),Andrle

 

                 V rámci herního zimního soustředění u FANDY ( 18.2. - 21.2. 2016 ) jsme na umělce ve Frýdlantě narazili na přední celek OP OSTRAVA tým trenérů Koníčka a Sládka Václavovice. Bohužel páteční plánovaný zápas s dorostem Frýdlantu se díky sněhové nadílce zrušil a zle nedobře to vypadalo i s dnešním utkáním, naštěstí domácí pořadatelé kalamitu zvládli, za což jim patří velký dík. Už ve 4. minutě Huška ze standartky poprvé ohrozil brankáře Václavovic, ten však Honzovu střelu vytlačil na roh. V 9.minutě "rychlík " Poledník taky ohrozil václavovickou bránu, ale jedovka hrajícího vedoucího týmu prosvištěla kolem tyče! I překvapivě dobře na soustředění trénující Smolík se v 10 minutě blýskl dobrým zásahem. Než ve 30. minutě odstoupil ze hřiště ( florbal !! ) stihl ve 22.minutě náš dirigent trefit břevno ! Poločas tak skončil bez branek, ale na šance a aktivní hru jsme jsme mírně vedli.                                                                                                                                          Do druhé půle jsme téměř na všech postech sestavu změnili a už ve 49.minutě  Poledník skvělým centrem našel Andrleho, jeho hlavička byla rovněž výstavní, ale brankář Václavovic čaroval! I mladíček Magera sehrál výborné utkání a jeho střela v 55.minutě bohužel netrefila zařízení! V 55.minutě vykouzlil Smolík trestňák v "16" ( výborný rozhodčí Sládek rozhodl správně ) , ale branka z toho nebyla! V 69.minutě chytrý lob Galáska skončil nad břevnem.V 73.minutě minutě fantasticky   vychytal Smolík Berku. V 80. minutě poslal trenér Blahuta na hrot Hoňka a ten spálil v téže minutě tutovku! Aktivně a dobře hrající Andrle mohl v 83.minutě rozhodnout ,ale Ometák byl znovu proti. Když už to vypadalo na bezbrankou remízu, opřel se do střely Galásek a Palkovice vedly 0:1! Jenže hned z protiútoku chyboval Farský,jeho chybu hasil faulem R.Merta a kopala se penalta a tu bezpečně proměnil ...... a utkání končí remízou 1:1 ! Zítra nás čeká na závěr velice vydařeného soustředění Raškovice, utkání se odehraje ve Stovkách v 16:00.

Martin Blahuta : Na to, že kluci měli už něco v nohách, odehráli dobrou partii, osobně mě moc potěšil výkon Magery a Andrleho. Snad jdeme správnou cestou. 

FOTOGALERIE SE SOUSTŘEDĚNÍ ....

                                                                                                                          

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode