ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012 - 2. FÝDLANT : PALKOVICE 13:3 ( 6:1 )

Branky našeho celku :             44. Habrnal   6:1

58. Habrnal 10:2

65. Habrnal 10:3

Branky domácích :        23,26,28,31,38,43 – 51,52,54,56,72,76,77 !

Huška ( 15. Pikora ) – T.Vyvial,Blahuta ( 70. Hráč Frýdlantu ),Janota,Honěk – L.Vyvial,Lesniák ( 46.Galásek ),R.Merta,Kempa – Habrnal ,Huška

Palkovice  posíleny o 3 hráče Staříče ( Pikora,Janota,Kempa ) byly 20 minut více než vyrovnaným soupeřem, ale v rozmezí 23 – 31. minuty obdrželi svěřenci hrajícího kouče Blahuty 4 branky, snížit mohl 2x Roman Merta, ale tutovky neproměnil a Frýdlant 2x trestal v 38 a 43 minutě – 6:0 ! Čestnou branku Palkovic prvního poločasu vsítil Habrnal.

Do druhého poločasu už nenastoupil kapitán Lesniák, kterého nahradil Galásek, svěřenci trenéra Slámy pokračovali se střílením branek a tak v 56 minutě už byl stav 10:1. Střelecky disponovaný Habrnal v 58 a 65 minutě završil svůj hattrick a bylo to 10:3 ! A protože je dnes 13 a k tomu pátek , tak Frýdlant nám nadělil celkově 13 branek !

Martin Blahuta : „ Budu se opakovat, jsem rád, že tyto zápasy hrajeme ! Zdržel bych se dalšího komentáře !