ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2018 - HUKVALDY : NOŠOVICE 1:3 ( 1:1 )

Branky:    27. Červený                0:1

Rozhodčí :  Josef Mudra
Sasín –  Výpomoc, Velart, Mlčoch, Chamrád – Gold ( 21.Opěla ), Niemczyk, Výpomoc, Válek – Kavka , Bůžek
Pro zranění nebo nemoc odstoupili : 28.Kavka a Mlčoch, 46.Velart, 56.Válek
Během utkání byli z Nošovic zapůjčeni :     Mališ, Škapa a Vláčil

Na závěr soustředění jsme sehráli na umělce ve Stovkách třetí přípravné utkání proti šestému týmu OP Nošovicím. Útočná dvojice Bůžek – Kavka si do poločasu vytvořila tři dobré příležitosti, ale Nošovice po nastřelené tyčce se zaslouženě ujímají vedení ve 27.minutě, kdy se trefil Červený0:1. To už na hřišti scházel zraněný Gold ( opět kotník) a nahradil ho Opěla, který se rozhodl na jaře pomoci v záchranářských bojích a podle dnešního výkonu to bude výrazná posila. Bohužel ve 28.minutě hřiště opustil Kavka ( co by brankář v útoku podal sympatický výkon ) a taky Mlčoch, který po nešťastné sražce odkulhal ze zraněným kotníkem. V rozmezí 31 – 34.minuty mohli stav utkání postupně vyrovnat Válek, Bůžek a Opěla, ale vyrovnání se 15 fanoušků obou táborů dočkalo v 39.minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Horáček 1:1. Když v závěru poločasu chytil náš brankář Sasín tutovku, poločas končí remízovým stavem 1:1.
                         Do druhé půle už nenastoupil Velart, kterého skvěle v obraně nahradil Opěla. Hukvaldy i díky Sasínovi a Opělovi drželi remízový stav až do šedesáté minuty, kdy se trefil Krus 1:2. To už jsme hráli o jednoho muže míň, v 56.minutě totiž odstoupil pro virózu Válek. V oslabení jsme ještě jednou inkasovali, po brance Lastovičky. Rozhodčí Mudra po dohodě trenérů ukončil utkání v 80.minutě za stavu 1:3 pro Nošovice.

FOTOGALERIE Z LEDNOVÉ PŘÍPRAVY .... FOTOGALERIE Z ÚNOROVÉ PŘÍPRAVY ....