Smetana – Morys, Jukl,Kocich, Krpec– L.Baran, Vandas, Musálek, Urbiš ( 33.Kautský ) – Kaulinec, Vlček
2.POLOČAS
Smetana – Petroš, Jukl ( 75. Krpec ),Strakoš, Krpec ( 65.Kautský )– Burda, Vandas ( 75. Musálek ), Musálek ( 65. Morys ), Urbiš , Říha – Kaulinec ( 80. Jukl ), Vlček ( 65.L.Baran )
Trenér : Martin Blahuta

V utkání letní přípravy Chlebovice : FKS padlo 14 branek ...., tentokrát „jen“ třináct, ale všechny do sítě Chlebovic. Trenér Blahuta měl už k dispozici téměř celý kádr, chyběli, „jen“ Trčka, Michna, Svobodník,Kolář, Jurek, Malý a navrátilec z Anglie Rada.
                              Už v páté minutě vyšla spolupráce útočníků Vlček – Kaulinec a FKS brankou kanonýra Kaulince vede 1:0. Do poločasové přestávky přidává Kaulinec další 4 branky, když mu dvakrát přihrával Vlček a L.Baran. A to další šance zůstaly nevyužity, Chlebovice si i díky dobře pracující obraně Staříče k ničemu nedostaly a tak poločasový výsledek 5:0 byl ještě pro Syřínka spol. milosrdný.
                            Do druhého poločasu nastoupili poprvé v zimní přípravě Burda ( hostování z Palkovic bylo ukončeno 31.12.2018 a musí se začít vyjednávat ) a Strakoš, ty doplnil Petroš, Říha a později i mladíček Kautský. Obraz hry se nezměnil, soupeř byl velice odevzdaný a náš tým si zastřílel. Konečný výsledek 13:0 , Kaulinec byl u 11 branek, když sám 7 vstřelil a na 4 přihrál. V dalším utkání zimní přípravy narazíme v neděli už v 9:30 na Lískovec.
Martin Blahuta: „ Jsem moc rád, že nám výbor FKS umožňuje trénovat na Stovkách a hrát tolik přípravných utkání. Před utkáním jsem kluky nabádal, že musíme už konečně uhrát 0 vzadu, to se povedlo, i když soupeř nás tolik neprověřil. Ofenziva byla výtečná, ale taky Chlebovice nám nekladly velký odpor. Přesto forma Kaulince je neskutečná, s Tošanovicemi měl bilanci 4+2 a dnes 7+4 a co dnes ještě zazdil :). I další hráči ( Jukl,Vandas, L.Baran,Vlček ) předvádějí výborné výkony,tak snad nám to vydrží i do mistráků, je to sice ještě daleko, ale úvod soutěže rozhodne o našich ambicích, vždyť hrajeme postupně s Nošovicemi, Kozlovicemi,Palkovicemi a Lískovcem. Už teď se na jaro těším a věřím, že budeme dobře připraveni, i na soustředění ( 21.2. – 24.2. U FANDY .... )  nás jede hodně a boj o fleky bude zajímavý.“

FOTOGALERIE Z LEDNOVÉ PŘÍPRAVY .... A Z ÚNOROVÉ ....