Branky:   29. Laštovička                    0:1
Rozhodčí: Němec
Diváci : 8

……. – Morys ( 55.Kolář ), Jukl,Kocich, Michna (46.Vandas)– L.Baran, Krpec, Strakoš, Kolář ( 26. Říha ) – Kaulinec ( 60. Michna), Vlček
Trenér : Martin Blahuta
                      Na závěr náročného týdne ( od úterý 19.2 – 24.2. – 10 tréninkových jednotek + 1 utkání .... ) jsme sehráli ve Stovkách vítězný zápas s Nošovicemi. Přestože jsme před utkáním ještě vyběhli na Ondřejník .... byli jsme neuvěřitelně pohybliví a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, ale útočníci Kaulinec a Vlček své „gólovky“ trestuhodně zahazovali. A přišel trest z kopačky Laštovičky 0:1. Ale do poločasu stihl vyrovnat Kaulinec po přihrávce výborně hrajícího Strakoše.
                     Do druhé půle nastoupil po soustředění zcela vyčerpaný Vandas ( kromě soutředění ještě odehrál 2 futsalové zápasy) a naše hra dostala ještě vyšší parametry. A už po dvou minutách se k odraženému míči dostává Vlček a zaslouženě vedeme 2:1. Jenže v 53.minutě je opět remízový stav, tentokrát se na straně Nošovic prosadil Kolonyčný 2:2. I tentokrát se na branku dlouho nečekalo, podruhé v utkání se prosadil kapitán dorostu Vlček 3:2.Už to vypadalo že se zopakuje výsledek z prvního podzimního kola mezi FKS a Nošovicemi 3:2 ...., ale v závěru utkání se prosadili na naší straně účastníci soustředění z pokoje č.1.Jukl a Vandas 5:2, a Vandasovi přihrával další spolunocležník Říha. Čtvrtý z pokoje č.1.Morys už byl v té době v kabině i s kanonýrem Kaulincem, který má za zimní přípravu nastřílených už 17 branek! A  přestože jsme dohrávali utkání v 10 ( Kocich špatně došlápl ) vítězství jsme si už pohlídali a páté vítězství v řadě v zimní přípravě je povzbuzení do březnové přípravy, kde nás zřejmě čekají u nás doma Kateřinice, Skotnice a venku Baška, ale termíny se ještě dolaďují.

Martin Blahuta:.“ Byla vidět na naší straně snaha vítězně ukončit parádní soustředění a to se i díky kvalitní hře podařilo. Bylo tam spousta pokažených přihrávek, neproměněných šancí, ale podle mě jsme vyhráli naprosto zaslouženě i proto, že jsme měli větší touhu po vítězství než soupeř. Soustředění splnilo účel,poběhali jsme, hráli jsme dva kvalitní zápasy a fotbálky mezi sebou na umělce ve Lhotce byly taky velice vyhecované. A hlavně jsme utužili partu, která bude určitě bojovat v OP o nejvyšší příčky. Škoda jen neúčasti Muasálka, Trčky, Svobodníka a jen poločas odehrál Burda, zvýšila by se konkurence, tak snad v březnu.“