Smetana – Petroš, Jukl, Krpec, Michna– L.Baran, Vandas, Kocich, Říha – Kaulinec, Vlček
                 55. Kocich – Říha
                 60. Michna – Kolář
                 69. Vandas – Kautský
                 70. Vlček - Rada                Trenér : Martin Blahuta

Po dvou utkáních s dorostenci MFK F-M, jsme na Stovkách změřili síly s účastníkem 1.B.třídy s Tošanovicemi. Ambiciózní tým trenéra Romana Šimánka nedělním zápasem začal zimní přípravu, kdežto FKS už mělo před tímto utkáním 6 tréninkových jednotek a 2 špíly, ovšem jen kapitán Jukl (31) má zatím stoprocentní účast .... a navíc v neděli slavil .... narozeniny. Dalším oslavencem byl Jirka Michna ( 40 ) a pro něho to zase byl vstup do přípravy na OP.
                Už ve 2.minutě po rohu Říhy mohl skórovat hlavou Jukl, ale brankář Tošanovic byl proti.Tošanovice si rovněž vypracovaly gólové šance, ale „KOTY“ má v zimě fazónu z podzimu. Útočná dvojice Vlček – Kaulinec v prvním poločase vstřelila tři krásné branky a tak stav prvního dějství je zaslouženě 3:0.
               Ve druhém poločase vstřelily i Tošanovice Juditou dvě branky, trefili tyč i břevno, ale FKS v 57.minutě Kaulincem po přihrávce Jukla zvyšovalo na 4:1, v 65.minutě to byl znova Kaulinec a bylo to 5:1, v 68.se dočkal i Jukl 6:1 a na konečných 7:2 vstřelil branku mladíček Kautský. Bylo to povedené utkání ze strany FKS a v dalším utkání zimní přípravy se střetneme až za 14 dní s  Chlebovicemi ( neděle 10.2. 14:00 ).
Martin Blahuta: „ Mohl bych říct, že vítězství je podloženo tím, že jsme v přípravě dál než Tošanovice, jenže to je dál jen pár hráčů, jinak tréninková účast je zatím slabá. I přes to, že soupeř měl taky hodně šancí naše vítězství, je naprosto zasloužené a cenné, vždyť Tošanovice, jsou v 1.B.třídě po podzimu na třetím místě. Potěšila mě útočná dvojice Vlček – Kaulinec, budu dál tlačit na vedení FKS, aby Roman Vlček už přešel na stálo do mužů. Dobrý zápas sehrál dnes i Lukáš Baran, velmi se snažil Jukl a i ostatní je třeba dnes pochválit, někteří, ale musí zapracovat na fyzické kondici, ta je limituje podat ještě lepší výkon.“