87. Jedlička 3:5
Kocich – Morys,Strakoš,Krpec,Michna – Burda ( 46.Jukl),Vandas, Řehák,Kolář – Kaulinec, Říha Trenér: Martin Blahuta
Rozhodčí : Šašinka
Diváci : 8

Další střelecký koncert Lukáše Kaulince, který sám pěti brankami zařídil vítězství nad mladíky z Frýdlantu, kteří po podzimu vedou krajskou soutěž s bilancí 13 11 1 1 80:25 34.
FKS si odskočil ze soustředění u Fandy a nastoupil už k pátému utkání v zimní přípravě. A skóre utkání už v 11.minutě načal Kaulinec, po chytře rychle rozehraném autu Krpce 0:1. Jenže už za dvě minuty Jedlička překonal Kocicha v naší brance 1:1. Poločas na frýdlantské umělce končí v náš prospěch 1:2, když Kaulinec se trefuje v zimní přípravě už po čtrnácté! Ve 49.minutě nařizuje rozhodčí Šašinka už druhou penaltu ( tu první neproměnil Burda ) a tu bezpečně proměňuje Kaulinec 1:3.O dvě minuty později znova Kaulinec chytrým lobem zvyšuje na 1:4.Ukázkový brejk po ose Morys – Kaulinec končí další brankou a je to 1:5. Domácí zaslouženě v závěru korigují výsledek na 3:5 brankami Milara a Jedličky, a to ještě „brankář“ Kocich ( nahradil nemocného Smetanu) předvedl několik skvělých zákroků.Už zítra ve 14:30 hrajeme na Stovkách s Nošovicemi.
Martin Blahuta: „ Výborný soupeř, takže vítězství je velice cenné i proto, že kluci toho měli od čtvrtku opravdu dost.Forma Lukáše je neskutečná, ale i ostatní jdou výkonnostně nahoru, nejvíce je to vidět u Honzy Moryse. Sice kluci nad tvrdými tréninky remcají, ale opravdu makají co jim síly stačí a za to jsem moc rád a všichni zaslouží velkou pochvalu. “

87. Jedlička                                3:5
Kocich – Morys,Strakoš,Krpec,Michna – Burda ( 46.Jukl),Vandas, Řehák,Kolář – Kaulinec, Říha         Trenér: Martin Blahuta

Diváci : 8

FKS si odskočil ze soustředění u Fandy ..... a nastoupil už k pátému utkání v zimní přípravě. A skóre utkání už v 11.minutě načal Kaulinec, po chytře rychle rozehraném autu Krpce 0:1. Jenže už za dvě minuty Jedlička překonal Kocicha v naší brance 1:1. Poločas na frýdlantské umělce končí v náš prospěch 1:2, když Kaulinec se trefuje v zimní přípravě už po čtrnácté! Ve 49.minutě nařizuje rozhodčí Šašinka už druhou penaltu ( tu první neproměnil Burda ) a tu bezpečně proměňuje Kaulinec 1:3.O dvě minuty později znova Kaulinec chytrým lobem zvyšuje na 1:4.Ukázkový brejk po ose Morys – Kaulinec končí další brankou a je to 1:5. Domácí zaslouženě v závěru korigují výsledek na 3:5 brankami Milara a Jedličky, a to ještě „brankář“ Kocich ( nahradil nemocného Smetanu) předvedl několik skvělých zákroků.Už zítra ve 14:30 hrajeme na Stovkách s Nošovicemi.

Martin Blahuta: „ Výborný soupeř, takže vítězství je velice cenné i proto, že kluci toho měli od čtvrtku opravdu dost ..... .Forma Lukáše je neskutečná, ale i ostatní jdou výkonnostně nahoru, nejvíce je to vidět u Honzy Moryse. Sice kluci nad tvrdými tréninky remcají, ale opravdu makají co jim síly stačí a za to jsem moc rád a všichni zaslouží velkou pochvalu. “