Rozhodčí: ?
Diváci : 12

Kocián ( 46.Smetana) - Burda, Jukl, Malý, Kocich - Matula, Vandas , Hél, Trčka –  Kaulinec,Végh (46.Kroščen)

Odstoupili pro zranění : 60.Vandas, 82.Hél

Poprvé v zimní přípravě jsme odehráli utkání na přírodní trávě našeho tréninkového hřiště. Soupeř z Palkovic přijel bez golmana a proto v prvním poločase vypomáhal Smetana a ve druhém Kocián. Už ve třetí minutě jsme vedli brankou Burdy z penalty 1:0. Od prvních minut odevzdaný soupeř inkasoval jednu branku za druhou a otrávil nám tak po zranění chytajícího Smetanu, který ještě do poločasu vyřešil několik samostatných nájezdů. Skóre poločasu se tak zastavilo na ještě milosrdných 7:0, přitom i soupeř měl několik gólových šancí, ale Vrtný a spol. selhali v koncovce nebo nás podržel brankář Kocián.
             Do druhého poločasu jsme zařadili jediného střídajícího hráče a to dorostence Kroščena, který jako jediný se zapsal do střelecké listiny za náš tým, a to v 80.minutě,  po přihrávce Héla zvyšoval na 8:5. Průběh zápasu od stavu 7:0 je zbytečné komentovat, nedisciplinovaný výkon a znehodnocení dobrého prvního poločasu. Omluvou nemůže být ani fakt, že jsme dohrávali bez zraněných Vandase a Héla v devíti. V generálce na Mosty přivítáme doma Fryčovice, které sehrály vynikající utkání ve čtvrtek, s Dobraticemi. Utkání se odehraje v neděli  15.3.v 15:00.
Martin Blahuta : „Sledování utkání mě znova přesvědčilo, že zájem o fotbal se ztrácí čím dál více. Staříč dohrával v devíti, Palkovice v desíti, na střídání nikdo, možnost vyzkoušet sestavu na mistráky nemožná. Z podzimního kádru Staříči chybělo 10 hráčů, někteří se přestali zajímat o fotbal a slíbená pomoc z MD taky nedorazila, byl to tak pro oba týmy zbytečný zápas, který jsme ani nezhodnotili u piva, už ani o to není zájem.“