Branky:        10. Kaulinerc( Végh )        1:0
Rozhodčí: Bernát
Diváci : 18

Kocián -   Musálek, Jukl, Musil, …. - Matula, Vandas , Pešek, Trčka –  Kaulinec,Végh
Střídali: Smetana, Krosčen, Hél, Sluštík  Bretschneider, Szalbot

Vesnický fotbal je na úpadku .... .... , zájem ze strany hráčů o tréninky je téměř minimální, pondělní trénink absolvovalo jen 5 hráčů .... na zaplacené umělce ve Stovkách, na čtvrteční běžecký trénink dorazili jen .... 4 hráči FKS. Je to však asi všude stejné, třeba v sobotním utkání Palkovic vypomáhali při utkání s MFK F-M U17 čtyři hráči našeho týmu Musil, Burda, Musálek a Kaulinec. A dalo by se pokračovat, Ostravice dostala 12 branek od MFK F-M U19 ...., Čeladná, kam chtěl přestoupit náš Lukáš Kaulinec taky trénuje v malém počtu hráčů a na zápasy si vypůjčuje hráče a to hrají KP. Smutek tohoto víkendu je i porážka Lipiny v Prostějově 10:0 .....
                Už za měsíc odehrajeme první mistrovské utkání 1.B.třídy doma s Mosty u Jablunkova, které v poháru na umělce v Třinci podlehly Neborům 0:2 ...., i my jsme měli za soupeře celek z „okresu“ Václavovice, které jsou po podzimu na šesté příčce .... . V sestavě Staříče chyběli opory zadních řad Malý, Burda a Krpec + ti co se zatím do zimní přípravy nezapojili. Do poločasu se naši hroťáci s chutí zastříleli a po dvou brankách Kaulince a Végha jsme ve 33.minutě vedli 4:0.Soupeř nám však lehkovážným bráněním střílení branek usnadnil a v naší hře bylo i dost nepřesností. Do poločasové přestávky se podařilo svěřencům trenéra Koníčka korigovat výsledek Habernálem na 4:1
               Do druhého poločasu už nastoupil po operaci kolene brankář Lukáš Smetana, který tak pro jaro vytvoří silnou brankařskou dvojici s Danem Kociánem, a týmu odpadne podzimní starost s golmany, kdy se na tomto postu vystřídali Musil, Vavříček, Rybář a Kocich. Lukáš dokázal během 45 minut, že nic po operaci ze svého umění neztratil a předvedl několik skvělých zákroků. Nejkrásnější moment zápasu přišel v 66.minutě, kdy Vandas našel Kaulince a ten se ani lépe trefit nemohl, vymetl šibenici a stav je 5:1. Po spolupráci Peška s Matulou, posila z Dobratic upravuje skóre utkání na konečných 6:1. Formu na jaro už budeme ladit na přírodní trávě v našem areálu, kdy se střetneme S Palkovicemi a Fryčovicemi, termíny obou utkání budou ještě upřesněny.