33. Preči ( Prokeš )        3:2
             38. Krejčok ( Wozniak )  4:2
             41. Krejčok ( Prepsl )      5:2

Prepsl (46. Tesarčík ) – Junga,Preči,Literák,Musiol – L.Somr ( 46.Kovalík ),Wozniak,Javorek,Prokeš – Krejčok,Ostrák ( 46.Šmahaj )

Kombinovaná sestava Lipiny narazila na umělce ve Stovkách na celek Valmezu,který bojuje v divizi o postup do MSFL a v jeho sestavě se to jen hemží hráči s ligovými a druholigovými zkušenostmi ! A podle toho vypadal i úvod utkání, už v 7.minutě to vypadalo na ručník,protože Sviták a spol už vedl 0:2 !Ale osmá minuta a Krejčok po akci Literáka snižuje na 1:2 ! Literák ve 14.minutě hlavou po centru Ostráka vyrovnává a ve 33.minutě Preči po rohu Prokeše otáčí skóre zajímavého utkání 3:2 ! A do poločasu ještě dvakrát rozvlňuje síť Krejčok a znova mu asistují borci z áčka Wozniak a dokonce i brankář Prepsl !  A tak MFK F-M vede v půlce 5:2 a druhá půlka slibuje další střelecké hody. Ale opak je pravdou,další branky už asi 30 fandů nevidělo a tak frýdečtí mladíci posíleni o zkušené Prepsla,Literáka,Wozniaka,Prokeše a člena A týmu Prečiho vítězí zaslouženě 5:2 a další parta zítra narazí na další divizní tým z Havířova v sestavě s Mirkem Matušovičem !