SLAVIE ORLOVÁ - MFK Frýdek-Místek 4:7 (2:4)

Branky : 3. Přecechtěl                    1:0
            56. Mozol ( Šrom )               3:5
            65. Soukup ( Šrom )             3:6
            85. Mozol ( penalta )            3:7
            90. Kovář                           4:7

1. poločas: Prepsl –Švrček, Literák, Coufal, Žídek - Vrťo, Silveira, Mozol, Šrom - Prokeš, Lukáš
2. poločas : Hlaváč - Švrček, Žídek,Literák ( 61.Korneta),Silveira ( 61.Dobrovolný ) – Vrťo,Talián,Mozol,Šrom ( 70.Juřica ) – Prokeš (70.Kovařík ),Soukup

Poslední test před pohárem v Líšni a hlavně před vstupem do 2.ligy ( doma 27.7.17:00 Bohemians Praha ) absolvovala Lipina v Petřvaldě proti Orlové, se kterou se v sezóně 2012/13 střetla hned 4 krát ( 3 vítězství a jedna porážka ). A zápas to byl velice poučný a ukázal všechny zápory,ale i klady naší hry. Divoká přestřelka skončila netradičním výsledkem 4:7 v náš prospěch, i když netradiční výsledek to zrovna není,takovým výsledkem skončilo i utkání v zimní přípravě,kdy jsme porazili divizní Havířov rovněž 4:7 ! Už za úvodních 10 minut viděli fanoušci obou týmů 3 branky,ale radost z toho měli více domácí : 3.minuta Přecechtěl 1:0,vyrovnání přišlo již za minutu,autorem branky je novic v našem týmu Michal Šrom ( Opava ) 1:1. Ovšem to co předvedl v 10.minutě Přecechtěl se jen tak nevidí, z hranice „16“ vystřihl nůžky a Prepsl byl bezmocný,nádherný fotbalový okamžik a Orlová vede 2:1 ! Především v 1.poločase výborně hrající Vrťo po své individuální akci ( 14. minuta ) ještě branku nedal,ale ve 27.minutě se znova prosazuje Šrom a na této vyrovnávací brance měl velký podíl právě Vrťo.Neuběhla ani minuta a Frýdek už vede po vlastní brance Skoupého 2:3 ! V závěru poločasu se prosazuje navrátilec do MFK F-M Hynek Prokeš ( po vyhraném hlavičkovém souboji Lukáše ) – 2:4. A mohlo to být i 2:5,ale trestňák Mozola končí na tyči !
Druhý poločas začíná Mozolovým trestným kopem,ale Venca ho tentokrát zahrál „ lajdácky“ ! V 56.minutě řeší Literák situaci v pokutovém území zbytečným faulem a Kovář se asi díval na proměněnou penaltu Vrťa na Bazalech,zahrál to panenkovsky a už je to jen o gól pro naše barvy 3:4 ! Náš levý half Šrom je při chuti , po dvou vstřelených brankách, tentokrát 2 připravuje a v 65.minutě už vedeme 3:6,střelecky se prosazují Mozol a Soukup.V 85.minutě proměňuje Mozol penaltu a stav utkání je 3:7.Osmou branku měl přidat Soukup,ale jeho pokus o lob končí v náručí brankáře Orlové.Brankové hody završuje domácí Kovář a s výsledkem 4:7 jsou spokojeni především diváci,viděli 11 branek,co více si mohou přát !