ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012 : MFK F-M 17 : PALKOVICE 7:2 ( 2:0 )

Branky našeho celku :

62. Slípek ( Kusý ) 3:1

80. Lesniák ( trestný kop ) 7:2

Branky domácích : 7,38,55,64,73,75,78 !

Pikora ( výpomoc ze Staříče) - T.Vyvial,Blahuta,R.Merta,Závodný - Skurka,Lesniák,Kusý,Andrle - Honěk,Habrnal

Střídali : Slípek,L.Vyvial

I v loňském roce jsme začínali zimní přípravu proti mladíkům z Frýdku – viz. : https://martinblahuta8.webnode.cz/news/fotbal-f-m-palkovice-2-2-2-0-/ , taky jsme dali 2 branky, znova Lesniák z trestného kopu , ale MFK F-M 17 tentokrát zatížil konto Pikory ( pomoc ze Staříče ) 7 brankami, ale je to začátek přípravy ! Od prvních minut utkání bylo jasné, že domácí budou mít navrch , odpovídá tomu i statistika zraněného , ale už lehce trénujícího Honzy Hušky : střely na bránu : 9:3, střely mimo bránu 3:1 ( statistika 1.poločasu ! ).Úvodní branka utkání padla už v 7. minutě, kdy chybně rozehranou „ bekuli „ Blahuty zachytil frýdecký útočník a chladnokrevně trestal 1:0 ! Palkovice sice pozorně bránily , ale časté chyby v rozehrávce nabízely MFK šance, které i díky PIKOROVI domácí nevyužili.Až ve 38. minutě zaváhal při vybíhání golman Palkovic a stav 2:0 byl i výsledkem 1. poločasu.

Do 2. poločasu už vyběhla zcela jiná sestava Palkovic : Pikora – Honěk,Lesniák,R.Merta,Závodný – Habrnal,Skurka,Andrle,T.Vyvial – Slípek,Kusý (střídal L.Vyvial ).V 55. minutě domácí zvýšili už na 3:0,ale SLÍPEK individuální akcí po přesném pasu KUSÉHO snížil na 3:1. Naděje na dobrý výsledek netrvala moc dlouho , už za 2 minuty chyboval R.Merta a bylo 4:1. Další chyby Palkovic, ale i pěkné akce svěřenců trenéra Romana Vojvodíka způsobily , že v 78.minutě byl stav 7:1.Konečnou podobu výsledku dal kapitán Lesniák z krásně zahraného „ trestňáku „ – 7:2 ! Určitě bychom neodcházeli s takovým „ výpraskem „ kdyby na hřišti nechyběli : ……. Ale to ukáže už odveta, která je naplánována na čtvrtek 19.1. v 17:30!

Martin Blahuta : „ Jsem rád , že jsme toto utkání absolvovali , zaběhali jsme si a o to v tomto utkání šlo ! Na trénink by se takový počet nesešel,věřím , že zbytek týmu se co nejdříve zapojí do náročné zimní přípravy !