Branky:    15. Fismol                          0:1

Smetana – Jukl, Malý, Krpec, Musálek  –  Matula, Velička, Vandas, Trčka – Kaulinec, Kocián
Střídání : 21.Jukl – Burda    21.Krpec – Kolář    74.Kocián – Říha
               81.Trčka - Geryk
Trenér: Jiří Baran
              Po desíti měsících se zase pod Okruhlou hrál mistrovský zápas, soupeřem nám byl Petřvald, který jsme hostili ve dvou posledních nedokončených ročnících vždy doma,  ( 3:2,1:3). Sestava FKS, která se krystalizovala ve čtyřech zápasech letní přípravy, doznala určitých vynucených změn (chyběl rychlík Míček, zkušený Király, Quitt a Volný), do zápasu se sebezapřením nastoupil Trčka a Krpec. Přesto už po dvou minutách se kanonýr Kaulinec ocitl v „gólovce“, kterou mu připravil Trčka, ale kapitán a brankář hostů Janča se poprvé a bohužel ne naposledy zaskvěl. V 11.minutě, hosté ve velké šanci ještě selhali, ale v patnácté minutě se už skóre měnilo, Fismol hlavou otevírá skóre 0:1.Ve 21.minutě musíme dvakrát střídat, náš kapitán Jukl se zranil už před zápasem a natažený sval vystavil „Juklinovi“ stopku a dál s virózou nemohl pokračovat ani Krpec.Tyto těžké rány v sestavě ovšem skvěle vyplnil Burda ( odchází do Palkovic???) a Kolář, a nebýt dalšího úžasného zákroku brankáře Janči mohlo být ve 27.minutě srovnáno opět po akci Trčka – Kaulinec. Ve 34.minutě,  je už konečně remízový stav, Kaulinec se tentokrát nemýlil a otevírá svůj podzimní gólový účet v 1.B. třídě.Do šaten se odchází za stavu 1:1, byť hosté se ocitli v šanci Sklepkem ve 40.minutě.
           Úvod druhé půle patřil jednoznačně Petřvaldu, tři střely na svatyni Smetany jen těsně minuly levou tyč ( dvakrát Budina a jednou Zajíček). Po generálce FKS : Palkovice napsalo oko diváka ( Zdeněk Špaček) toto ….,  a tak tomu bylo. Po akci Kolář – Říha se k odraženému míči dostal Lukáš Kaulinec a dovedl kulatý nesmysl až za brankovou čáru, vedeme 2:1 a náš heroický, bojovný výkon nese ovoce. Do konce utkání zbývalo i s nastavením 13 minut. Přestože jsme aktivní hrou nepustili soupeře do většího tlaku , o vítězství jsme v závěru přišli, v 87.minutě  po rohu srovnal Zajíček a v nastaveném čase po trmě vrmě v naší „16“ strhl vítězství na stranu hostů  Nalevajka 2:3. Na to se už historie ptát nebude, že vítězství Petřvaldu bylo z kategorie nezasloužených. Přes porážku si všichni hráči FKS zaslouží uznání a musíme věřit se, že se do nedělního utkání v Nýdku všichni dají do kupy a ztracené body si z třinecka dovezeme zpět.

FOTOGALERIE Z PODZIMU 2021 ....  Z LETNÍ PŘÍPRAVY ....