Branky  :    7. Kaulinec ( Vlček )          0:1

Smetana – Petroš, Jukl, Musálek, Burda – Kolář, Vlček, Vandas, Trčka – Říha, Kaulinec
Střídání :    67. Říha – L.Baran
                  86. Trčka – Urbiš
                  88. Kolář  - Kautský            Trenér : Martin Blahuta

FKS dál trápí početná marodka ( Malý, Kocich, Strakoš, Michna, Svobodník, Krpec ), ale i tak se podařilo prodloužit sérii neporazitelnosti už na čtyři zápasy. V Bukovci se jednalo o přímý souboj o pátý flek v OP, oba týmy měly před utkáním 10 bodů, ale Bukovec má k dobru listopadovou dohrávku na Hukvaldech.
                                 Neočekávaně vypadl ze sestavy Krpec ( bez komentáře ), kterého nahradil sedmnáctiletý dorostenec Petroš a pozici defenzivního halfa zaujal 18-ti letý Vlček. Na post stopéra se posunul Musálek a naše defenziva fungovala skvěle i díky výbornému Smetanovi v brance. Už ve třetí minutě se v šanci objevil Trčka, ale gólu jsme se dočkali „až“ v 7.minutě, kdy Vlček sklepl míč pro Kaulince a prořídla lavička ( trenér, vedoucí J.Baran, asistent T.Kautský a tři náhradníci L.Baran,Urbiš,A.Kautský ) se raduje poprvé 0:1.O minutu později Smetana vyráží střelu Markewica na roh. I ve 12. a 18.minutě si naše obrana i s „Kotym“ poradila se závary před naší brankou, ale ve 26.minutě hasil snad jedinou chybu naší obrany stopér Musálek a v ruce rozhodčího J.Mudry se zaslouženě objevila červená karta. Z následného trestného kopu trefuje Mucha břevno. Přestože jsme hráli o desíti ( na stopéra se zasunul Vlček ) vytvořili jsme si do poločasu tři šance  ( 2x Kaulinec a jednou Trčka ), ale do kabin se odcházelo za nadějného výsledku  0:1.
                                Tým FKS se  ve druhém poločase ještě více semknul a i díky skvělému Vlčkovi nepouštěl Bukovec do žádných šancí. Jenže v 54.minutě malý velký muž Krenželok přece jen srovnává na 1:1.V 58.minutě mohlo být zase všechno jinak, nacvičený signál z rohu končí z kopačky Koláře na břevně! A v 64.minutě předvádí Smetana zákrok podzimu, vytěsňuje střelu Marekwici ze šibenice na roh, fantastický zákrok!!! Neskutečná bojovnost, obětavost a zodpovědnost přináší ovoce ( v autobuse rum :) ), v 86.minutě Burdovu střelu usměrňuje Kaulinec ( JEHO SEDMÁ BRANKA NA PODZIM A V TABULCE STŘELCŮ SE DOTÁHL NA VRTNÉHO Z PALKOVIC ) do sítě 1:2, a po 14 dnech .... si opět odvážíme z Jablunkovska tři body. Po  překvapivé porážce Palkovic v Metylovicích se posunujeme se ziskem 13 bodů opět na čtvrté místo v OP. Dál toto skvělé umístění můžeme vylepšovat v posledních třech utkáních podzimu ( Hrádek doma a venku Baška a Nebory).
Martin Blahuta: „Je obdivuhodné, jak jsme se, ze ztrátou 6 hráčů ze základu vypořádali. A když jsme od 26.minuty hráli ještě bez jednoho z nejlepších hráčů podzimu Standy Musálka,tak výkon byl opravdu heroický a jsem hrdý na tento tým! Absolutorium zaslouží všichni, ale rád bych ještě vyzvednul Romana Vlčka, který ač útočník si na stoperovi vedl skvěle a Koty by si už taky zasloužil udržet čisté konto. V sobotu musíme potvrdit body proti Hrádku a budu věřit, že se někdo ze zraněných hráčů dá do kupy, bude nám ještě karetním trestem chybět Musálek a to už je fakt moc. Díky taky fanouškům za podporu, byla to zase pěkná neděle.“

PS : ON-LINE ROZHOVOR S TRENÉREM MARTINEM BLAHUTOU ( ÚTERÝ 9.10. 8:00 ) ....
         Otázky můžete zasílat už nyní ( reakce na vymazané příspěvky na diskuzi )