Diváci : 30

Baszczyňski –Jukl, Malý, Krpec, Király  –  Míček, Musálek, Vandas, Trčka – Kaulinec, Kocián
Střídali : Volný, Svobodník, Krosčen, Quitt
Trenér: Martin Blahuta
            Přesně po 8 měsících nastoupili hráči FKS k utkání (poslední špíl byl 11.10.2020 ….) a po třech tréninkových jednotkách tak začala herní letní příprava 2021.Už ve 3.minutě trefil Karel Trčka přímo z rohu břevno, ale jinak patřil úvod zápasu hostům. V 19.minutě vybídl Musálek  ke skórování Kaulince a ten se nemýlil 1:0 pro FKS. Ve 36.minutě, se po rohu dostal k hlavičce Roháček a je srovnáno na 1:1. Ještě před poločasem výborně hrající Krpec vyvezl míč a Kaulinec skoro totožně střílí svou druhou branku v zápase a strhává vedení na naší stranu.
           Ve druhém poločase, se Dan Kocián stahuje z útoku do brány (bude na sezónu připraven na obě varianty), začali jsme hokejově střídat, ale kvalita naší hry neklesala, ba naopak, byli jsme už lepším týmem. A výsledkem byla branka Míčka, po skvělém centru Trčky. Další branky už nepadly, ale oba celky opravdu předvedly po tak dlouhé pauze kvalitní výkon. V dalším utkání přivítáme Tichou a to v neděli v 10:00.

Martin Blahuta: „Jsem mile překvapen z dosavadní přípravy i z dnešního utkání. Nechci to zakřiknout, a proto zatím nebudu chválit, ikdyž by si to většina z kabiny zasloužila.“

FOTOGALERIE Z PŘÍPRAVY .... LOS PODZIM 2021 ....