Prepsl  - Švrček, Coufal, Literák, Žídek - Pešek, Wozniak, Mozol, Ceplák – Gulajev,Molnár

75. Žídek – Prokeš
75. Ceplák – Skotnica
75. Pešek – Talián
75. Mozol – Juříček

Tradiční generálkový soupeř Frýdlant ( jaro 2012 1:1,podzim 2012 7:0 ) byl tentokrát velmi snadným soustem pro rozjetou lipinskou mašinu . Už v 11.minutě to bylo po brankách Mozola,Gulajeva a Molnára 3:0 ,soupeř rezignoval a nebyl důstojným soupeřem ! Po hluchém období po třetí brance se až ve 32.minutě Mozol opřel do střely,ale trefuje pouze tyč.O minutu později opět dobře a s velkou chutí hrající Žídek nachází milimetrovou přihrávkou Gulajeva,ale ten gólovku nevyužil. Až ve 39.minutě vidí fanoušci obou táborů čtvrtou branku utkání a je to zásluha útočné dvojice Gulajev- Molnár,kteří dál svádějí boj o základ s dvojicí Teplý – Bačík,kteří místo nich nastoupili do druhé půle za stavu 4:0 !
A právě Martin Bačík ( v úterý 19.3.bude v on-line rozhovoru ! ) ve 47.minutě spaluje svou obrovskou příležitost ! V 50.minutě pálí železný muž Frýdku Michal Švrček ostrými,ale golman Frýdlantu vytěsňuje na roh !A potom to už zase přišlo : v rozmezí dvou minut dvakrát Teplý a jednou Bačík zvyšují už na 7:0 a to běží 57 minuta utkání ! V 62.minutě jak jinak než hlavou zvyšuje Žídek na 8:0 ! Teplý svou třetí respektive čtvrtou brankou v tomto pro náš tým nenáročném utkání zvyšuje na 10:0 a pokladník týmu je opět spokojen a před svým vystřídáním ještě Ceplák svou první brankou v bílomodrých barvách  upravuje na konečných 11:0,ale toto vítězství nelze přeceňovat,protože soupeř kromě jedné šance,kterou ve 42.minutě prováhal Ursiny byl opravdu velice slabým soupeřem a nepomohl mu ani náš bývalý hráč Radek Chýlek ! Na doladění formy už máme pouze týden a v sobotu 23.3. v 10:15 přivítáme hvězdami nabitý Prostějov a začne stíhací jízda na první Třinec !