Branky:        25. Kořínek ( trestný kop )        0:1
                    43. Kaulinec ( Végh)                  1:1
                    52. Kořínek                                1:2
                    53. Vokoun                                1:3
                    68. Žurovec                               1:4
                    72. Žurovec                               1:5
                    80. Pešek (Musil)                      2:5
Rozhodčí: Poledník
Diváci : 28

Kocián -   Burda, Jukl, Malý, Krpec - Matula, Vandas , Musálek, Trčka –  Kaulinec,Végh
Střídali: Musil, Szalbot, Kačmařík, Bretschneider, Pešek, Vokoun

Po porážce v roce 2018 .... , 2019 .... , prohráváme i v zimní přípravě 2020, tentokrát 2:5 a zase měl v tom hlavně prsty Kamil Kořínek. Ten už ve 25.minutě si mazácky poradil s trestným kopem a naše snad jarní posila brankář Dan Kocián ( Metylovice) neměl sebemenší šanci 0:1. I do poločasu se Dan blýskl několika famózními zákroky a zdálo se, že do kabin půjdeme za přijatelného stavu 0:1. Ale super akce po ose Trčka – Végh – Kaulinec končí brankou a stav 1:1 je pro svěřence trenéra Šmída zklamáním.
                          Ve druhém poločase se postupně do hry FKS zapojovalo šest střídajících hráčů a Lískovec dál pokračoval ve své kvalitní hře a střílel slepené branky (52. a 53.) Kořínek a Vokoun na 1:3 a (68. a 72.) dvakrát Žurovec až na 1:5. Tečku za výsledkem udělala naše útočná dvojice Musil (43), Pešek (15), kteří nahradili Végha a Kaulince. Mladíček Pešek skvěle přebral centr od Musila a chladnokrevně překonává Dominika Hilla v lískovecké bráně 2:5. Tato porážka sice mrzí, ale to že tým zvlášť v prvním poločase nepředvedl špatný výkon potěšilo a to že náš kanonýr Kaulinec nevyslyšel vábení Čeladné ( odehrál celé utkání Čeladné .... proti S.Městu 2:5) je největší výhrou tohoto přípravného týdne. V dalším nás čeká pondělní tréninková jednotka na umělce ve Stovkách, čtvrteční běžecký trénink  kolem řeky a nedělní zápas s Václavovicemi. Tréninková účast stoupá a forma snad taky.
Martin Blahuta ( poradce FKS) : „ Až do svého úplného uzdravení budu působit jen tak  lehce co by poradce. Dnes jsme nastoupili už celkem v optimální sestavě, bohužel někteří nemají ještě tolik natrénováno a to se stejně jako s Dobrou ve druhé půli projevilo. I tak to nebyl špatný výkon a zvlášť naše góly byly ukázkové. Mladíci z MD jsou pro Staříč příslibem, zvlášť Pešek hrál výborně. Jsem moc rád, že dál ve Staříči pokračuje Lukáš Kaulinec.“