Branky :  26. Habrnal  ( Lesniák )          1:0

34. Hrdý                                2:1

60. Pavlovský                         3:2

71. Stojka                              4:3

73. Huška  ( Skurka )              5:3

77. Plavý                                5:4

82. Nekoranec                        5:5

1.poločas: Smolík jun. – T.Vyvial,Musil,J.Merta – Skurka,R.Merta,Lesniák,Huška,Kusý - Habrnal,Honěk

2.poločas: Smolík jun. – Onderkal,Musil,J.Merta (75.T.Vyvial )– L.Vyvial,R.Merta,Lesniák,Huška,Brantal - Kusý,Skurka  Trenér : Martin Blahuta

Střelecké hody jako loni viz.https://martinblahuta8.webnode.cz/news/soustredeni-utkani/  ! Z jarního našeho kádru viz.https://martinblahuta8.webnode.cz/kadr-/kadr-2012/ chyběli: Andrle ( ukončil kariéru ? ),Galásek ( nemoc ),Huška Jakub ( zraněn ),Poledník ( zraněn ), Slípek ( ? ), Smolík ( raději nekomentovat )a Závodný ( zraněn ) !

Do utkání už nastupuje sice ještě ne zcela doléčený Honza Huška, ale na hře Palkovic je to zcela patrná změna k lepšímu !Už v 7. minutě mohl Honěk po centru Skurky otevřít skóre, ale míjí.Dobrými zákroky se prezentoval i Smolík junior a tak skóre utkání, které sledovalo 7 diváků se měnilo poprvé až ve 26. minutě, kdy se prosadil kanonýr zimní přípravy Habrnal po akci dvojice Kusý - Lesniák 1:0 !O 2 minuty později zvyšuje vlastní brankou Kuboš na 2:0 ! Do poločasu Hrdý snižuje na 2:1.

Do druhé půle nastupují Palkovice v pozměněné sestavě ( přibyli Brantal,L.Vyvial a Onderka ) a ve 46. minutě trefuje Lesniák z trestňáku břevno !Nově složený útok Kusý - Skurka se v 59. minutě prosazuje z ofsaidové pozice - 3:1 !Bohužel už za minutu je sníženo 3:2 !S chutí hrající Skurka opět po geniální přihrávce Kusého zvyšuje po hodině hry na 4:2. Brankostroj pokračuje : v 71. minutě Stojka hlavou stahuje na 4:3 ! Skurka odmíta hactrick a dává vyniknout Huškovi - 5:3 !Závěr patřil Řepištím a brankami Plavého a Nekorance končí utkání zaslouženou remízou 5:5 !

Martin Blahuta : " Zajímavé utkání končí zajímavým výsledkem, ale na naší hře nastalo i díky Honzovi Huškovi zlepšení, ikdyž při zákrocích na něho jen trnu !Směrem dopředu byla vidět dobrá spolupráce středových hráčů, když zlepšíme defenzivu bude se snad zase blýskat na lepší časy !Škoda, že ............ https://www.youtube.com/watch?v=qF8jrCLUVAg si nemůžeme říct všichni !