Branky:    1. Kaulinec ( Michna )     1:0
Diváci : 128

Smetana – Krpec, Jurek, Malý, Michna – L.Baran, Kocich, Musálek, Trčka – Kaulinec, Říha
Střídání :    55. Michna – Morys    55. Jurek – Kolář        55. Trčka – Strakoš
                  70. Říha – Vlček        70.L.Baran - Kautský   Trenér : Martin Blahuta

Po pohárovém hektickém týdnu ( finále s Dobraticemi .... – středa 1.5.) nás čekal poslední tým tabulky Krenželokův Bukovec. Ti přijeli bez svého potrestaného kapitána Zogaty a údajně bez několika hráčů slavících Hutnický den v Třinci J. Náš tým taky postrádal kapitána Jukla ( Egypt), dále Vandase ( stopka na 2 utkání) a Burdu.
                            S kapitánskou páskou nastoupil kanonýr Kaulinec, který už po čtyřiceti sekundách se radoval z první branky v síti Byrtuse 1:0. Ve čtvrté minutě byl v „16“faulován oslavenec Kocich ( 3.5. slavil 26 a proto nebyl ani na tréninku ), rozhodčí Galásek neváhal a „Kauly“ zvšuje z penalty na 2:0. Další hattrick v této sezóně Lukáš Kaulinec dovršuje už ve 13.minutě – FKS : Bukovec 3:0. Ovšem nejhezčí moment zápasu přichází ve 29.minutě, po akci na jeden dotek už od vlastního pokutového území se ocitá v šanci Říha, ale brankář Byrtus ho vychytal. Poločas po dalších našich šancích končí výsledkem 3:0, ale mělo to být daleko víc.
                           Než nastalo hromadné střídání na naší straně, zvyšuje kdo jiný než Kaulinec ,v 55.minutě už na 4:0. Bukovec z ojedinělé akce trefuje v 66.minutě tyč a tak i díky štěstíčku udržel Smetana teprve druhé čisté konto v sezóně 2018/19. V 73.minutě se dotazuje z hlasatelny Bedřich Slanina „ hádejte kdo střílí pátou branku dnešního utkání ?“ odpověď je každému jasná LUKÁŠ KAULINEC a je to jeho třicátá branka v této sezóně, kde se na našeho střelce hrabe nějaký Komličenko .A aby to nebylo se střelci branek tak fádní, v 81.minutě zvyšuje náš druhý nejlepší střelec Musálek na konečných 6:0, ale ostatní celky z velké čtyřky taky zvítězily, a tak situace v tabulce se nemění. Potvrdit naše skvělé postavení pojedeme v neděli do Hrádku, kterému se na jaře velmi daří. Snad se naše vítězná série nezastaví ( 4 4 0 0 14:2 12 ) a snad taky někdo ( Kozlovice, Lískovec, Palkovice ), klopýtne! Naše bilance po 17.kole je i tak mimořádná 17 11 1 5 44:21 34 +10, a na 44 brankách se střelci podíleli takhle : Kaulinec 30, Musálek 4, Jukl 2 a po jedné brance přidali Svobodník, Vlček, Trčka, Vandas, Kolář, Morys, Strakoš, L.Baran.
Martin Blahuta: „Před utkáním jsem si přál a to taky klukům řekl, že chci, abychom vstřelili rychle branky a mohli jsme si zahrát všichni. Že to bude, až tak pohodový zápas jsem si nemyslel, Bukovec prakticky nekladl odpor, jen Pepa Krenželok, to místy neunesl a jeho zákroky byly na kriminál, ale naštěstí se to obešlo bez zranění a pro něho bez ČK. Přeji tomuto sympatickému týmu, aby se v OP zachránil, ale nadějně to moc nevidím.Jsem rád, že jsme diváky dnes potěšili nejen dobrou hrou, ale i krásnými brankami. Ovšem jak to postavím v Hrádku, to fakt netuším, vždyť dnes mi ještě 3 hráči chyběli. Chtěl bych poděkovat hráčům, ale i fanouškům, všichni byli skvělí, doufám, že naši fans zaplní autobus do Hrádku do posledního místečka!“

FOTOGALERIE ....

LOS TÝMŮ VELKÉ ČTYŘKY

PERLIČKA NA ZÁVĚR

Na každého jiný metr .... a trest ....

ČK : 54. Vedoucí mužstva Martin Blahuta ( od kdy se funkcionářům uděluje ČK ???? )
V zápise uvedeno :
Vykázán z lavičky hostů ved. muž.Blahuta Martin ID69060416: v prvním poločase byl upozorněn aby neopouštěl zónu. 54.min.po soub.hračů, jsem nechal pokračovat ve hře .Toto se nelíbilo vedoucímu hostů p.Blahutovi a začal křičet na AR1. Karcha "já Ti to zařídím ,že už si nezapískáš".Při odchodu emotivně toto křičel opakovaně.Ležící hráč hostů tento zákrok předstíral.  Zápis z utkání nebyl potvrzen náhradní osobou za vedoucího družstva p.Blahutu,tou byl trenér p.Burda Patrik ID 95031237.Odjel z utkání bez potvrzení.